Aktivační nástroje pro mysl a srdce.

Sovereign Integrál – Nový model existence

obálka Sovereign Integrál - Nový model existence

Napsal James Mahu
Přeložil Ondřej Průzračný

Tato poslední publikace od Jamese Mahu má název: Sovereign Integrál – Nový model existence. Je to zdarma publikovaný 80-ti stránkový detailní popis vědomí Sovereign Integrálu, kterého jsme všichni součástí.

Jak název napovídá, James zde popisuje jemné detaily této vnitřní kosmologické struktury, která je sice nazývána různými jmény, avšak dosud zůstává převážně nedefinována.

Diskutovaná témata jsou velmi základní povahy: kým jsme v našem jádru a proč jsme zde? James o těchto tématech hovoří hlasem poetickým i filozofickým, jasně i vyzývavě.

Toto je jeho první práce ne-fiktivní povahy, která je zaměřená na téma ze všech nejdůležitější: definování podstaty vědomí. James do práce zařadil diagramy a množství maleb, aby pomohl čtenářům lépe pochopit a procítit toto živoucí, vibrující a přitom nepostižitelné vědomí, které James nazývá Sovereign Integrál.

Audio publikace Sovereign Integrál – Nový model existence

Píseň Vědomí

Píseň Vědomí je společník publikace „SOVEREIGN INTEGRÁL – Nový model existence“. Je to umělecké vyjádření Vědomí Sovereign Integrál.

Text “Fyzika vědomí” z mytologie Tvůrců Křídel je dalším dobrým zdrojem pro pochopení Vědomí Sovereign Integrál.   →   PŘEČÍST