Aktivační nástroje pro mysl a srdce.

Sovereign Integrál

„Vytrváš-li ve své víře, poskvrníš svou intuici.”

James Mahu (Dohrmanovo proroctví)

Schopnost rozhodovat se, následovat soudnost, to je dovednost, která vyžaduje ochotu mýlit se. Jestliže žijeme stále jen v kole víry a zůstáváme přitom na straně poznaného, může se nám stát, že neuslyšíme hlas vědomí Sovereign Integrálu. Neboť to není perspektiva “užívat si života a žít nevázanou kratochvilností”. Ani to není o stálém studiu a ovládání plynoucím z politiky a hierarchie.

Světlo putující hlubokou expanzí v temném vesmíru – to je metafora pro pochopení hlubších verzí pravdy, které nemají krom času žádných hranic. To je metafora pro ohnutí se kolem zdí a nazření nových modelů existence, protože je jisté, že ty modely, které jsme aplikovali až doposud, moc dobře nefungují.

Vy, kteří se identifikujete s pojmem Lightworkers – Pracovníci Světla, tak Sovereign Integrál je tím, čím jste. Potažmo čím je každá životní forma. Neboť všichni jsme pracovníky světla. Pokud by existovala jediná výjimka, naše světlo by vybledlo. A přitom to je naše jediná role v dimenzích duality. Také však máme neduální povahu a zřejmě, velmi pravděpodobně jsme také atomem Nepoznatelného.

Podnázev článku Sovereign Integrál je: “Nový model existence”. To poukazuje na účel tohoto článku a webu. Představit tento stav vědomí a předpoklad – na velmi základní úrovni – jak toto vědomí funguje v naší tří-dimenzionální realitě.

Článek netvrdí, že jedno vědomí je lepší než druhé. Jednoduše konstatuje, že existuje pouze jediné vědomí, které je zažíváno nekonečným počtem Sovereignů, kteří ho manifestují nekonečným počtem projevů, ze kterých se toto jediné vědomí učí, absorbuje je a ze všeho nejvíce – zažívá dualitu.

Osoba za tímto dílem vytvořila soudobou mytologii zvanou WingMakers – Tvůrci Křídel a všechno související umění, malby, texty, poezii, filosofii, romány a hudbu. Tato webová stránka je součástí této mytologie, stejně jako je nefiktivní povahy; jako cokoliv jiného, co se může subjektivnímu vědomí jevit jako skutečné.

Toto dílo je vyjádřením jediného hlasu a proto je hluboce subjektivní; a přitom se autorovi zdá, že by ho měl sdílet. Zřejmě se jedná o vhled do budoucnosti, kdy lidstvo funguje v tomto kolektivním pochopení. Čím více nás bude rezonovat s touto vizí, tím více se bude rozvíjet spojení mezi různými úrovněmi vědomí. A ty stejné úrovně vědomí, které umožňovaly naši separaci, se tak začnou posunovat a umožňovat vhled do Integrálního stavu vědomí.

Vědomí je existence. Nový model vědomí definuje novou existenci podobně jako forma tvarující odlitek.

 

Převzato z: https://sovereignintegral.org/about/

SI-NME-09-Interdimenzionální Fraktální Koncept