Aktivační nástroje pro mysl a srdce.

Quantusum

iriginální obálka knyhy Quantusum

Napsal James Mahu
Přeložil Ondřej Průzračný

Co kdyby ses probudil na opuštěném ostrově a nevěděl, jak ses tam dostal, neznal své jméno, neměl jedinou vzpomínku… Tvé úsilí najít odpovědi na tvé nebezpečné potíže, tě zavádí matoucím směrem… a přitom tě tvůj osud vábí k nejdůležitější události lidstva: nevyvratitelnému vědeckému objevu lidské duše – k Velkému Portálu. 

Quantusum je příběhem starobylého plánu a moderního člověka, který koliduje do mystéria nejvyššího účelu. Příběhem těch bytostí, které sledují, čekají a kladou své pasti, protože si přejí, aby tento plán selhal.

Quantusum je román založený na mytologii. Je to poutavý příběh s filozofickým podtextem, ve kterém se mísí milostný příběh s hlubokým psychologickým dramatem, s objevy posledních vědeckých výzkumů a s hlubokým filosofickým zkoumáním. To vše ústí do strhujícího mistrovského díla. Quantusum vás určitě svými otázkami i odpověďmi přivede do fantastické mnoha-úrovňové říše, kterou budete zažívat jako svou vlastní.

James vypráví tento příběh v první osobě, což čtenáře vtahuje do mnoha-dimenzionálního světa, kde se poprvé dozvídáme o záhadné podstatě objevu Velkého Portálu a způsobech, jak funguje. Také vidíme, jak mocenské síly tohoto světa odporují tomuto nejdůležitějšímu objevu lidstva. Je to magický realismus ve své nejlepší podobě!

Trailer (v angličtině)

obrázek ke Quantusum Book Trailer
Přehrát video