Aktivační nástroje pro mysl a srdce.

Dohrmanovo proroctví

obálka knihy Dohrmanovo proroctví

Napsal James Mahu
Přeložil Ondřej Průzračný

Hluboko v mystickém lese po staletí skryté v mýtu a utajovacích technologiích, se tyčí tři monolitické kameny jako majáky, které byly na tuto planetu přineseny neznámým zdrojem. Je to nejtajnější vlastnictví Církve a je živé takovým způsobem, který nikdo nepředpokládal.

Existuje jedinec, který ho probudí a to je to, co se šeptá mezi elitou, která četla nejtajnější ze všech knih: Dohrmanovo Proroctví.

To probuzení započne díky jediné cestě, ale všichni ucítíme změny, které přináší.

Od autora, umělce, básníka, skladatele, který vytvořil současnou mytologii známou jako WingMakers, přichází nová cesta do vědomí, která provokuje a vyvolává duši. Dohrmanovo proroctví je expanzivní román zasazený do mystického času a mystického místa, ale jeho postavy jsou vykresleny z velmi reálných sil tvarujících náš svět – náboženství, vláda a heroické individuality.

Jestli jste fanoušky spisovatelů jako Paulo Coelho nebo Kahlil Gibran, budete nadšeni z poetické prózy Dohrmanova proroctví. Jeho poselství transformace a lásky má jedinečnou příchuť substance pravdivosti, kterou nabízejí jen nejlepší díla duchovní fikce. Tento román obsahuje všechno: lásku, romanci, divoké konflikty mezi dobrem a zlem a inteligentní hrdiny, kteří jsou definicí individualismu a osobní transformace.

Trailer (v angličtině)

Přehrát video